KIBRIS TURU
KIBRIS.jpg

KIBRIS TURU

Lefkoşa-Girne-Gazi Mağosa

25 - 28 Mart 2021

3 Gece – 4 Gün

 

1.GÜN:

Siz değerli misafirlerimizle 04.00’da Anıt Devlet Tiyatrosu önünde buluşarak Adana’ya hareket ediyoruz. Adana Havalimanında uçuş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları ile 10.15’te Lefkoşa’ya hareket ediyoruz. 10.05’te Lefkoşa’ya ulaşıyoruz. Bagaj işlemlerinin ardından havaalanında bekleyen aracımız ile otelimize ulaşıyor ve yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

 

2.GÜN:

Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından Lefkoşa ve G. Magosa gezilerimize başlıyoruz. Öncelikle Boğazköy Şehitliği ve Barbarlık Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Panoramik olarak Yeşil Hat, Ledra Palace Hotel, Denktaş Vakfı, Denktaş Çalışma Ofisi, Lefkoşa Surları, Cumhurbaşkanlığı Binası ve Cumhurbaşkanlığı Konutunu görüyoruz. Keyifli bir yürüyüş yaparak rehberimizin anlatımları ile Girne Kapısı, Dr. Fazıl Küçük Heykeli, Mevlevi Müzesi, Dr. Fazıl Küçük Müzesi, Venedik Sütunu, Kurt Baba Türbesi, Kumarcılar Hanı, Büyükhan, Selimiye Camii, Bedesten ve Lokmacılar Kapısı gezilerinin ardından alışveriş molası için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında G. Magosa’ya hareket ediyoruz. Osman Fazıl Paşa Camii gördükten sonra öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeğinin ardından panoramik olarak Zafer Anıtı, Liman, Surlar, Yasak Kent Maraş ve Canbulat Müzesini görüyoruz. Lala Mustafa Paşa Camii, Namık Kemal’in Zindanı gezimizin ardından serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından otele dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

 

3.GÜN:

Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından Girne ve Beş Parmak turuna başlıyoruz. Panoramik olarak Barış ve Özgürlük Müzesi, Çıkartma Plajını ve Türkiye boru hattı olan Geçitköy Barajını göreceğiz. Kıbrıs’ın en yeşil bölgesi olan Mavi Köşk’e ulaşıyoruz. Keyifli gezimizin ardından Karaoğlanoğlu Şehitliği ve Bellapais Manastırı gezisini yapıyor, öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeğinin ardından Girne Kalesini geziyor ve Girne limanında serbest zaman veriyoruz. Ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

 

4.GÜN:

Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından 12.00’da odaları boşaltıp, serbest zaman veriyoruz. Saat 17.00’da otelden ayrılıyoruz, havaalanına ulaşıyoruz. Bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları ile 20.50’ de Adana’ya hareket ediyor, 22.35’te Adana’ya ulaşıyoruz. Bagaj işlemlerinin ardından havaalanında bekleyen aracımız ile Konya’ya hareket ediyoruz. Keyifli gezinin ardından sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka FARMA TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

ÖNEMLİ NOT: 

Kıbrıs'a giriş için T. C. kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı yeterlidir. Nüfus cüzdanı dışında pasaport ile (50 TL Yurt dışı çıkış pulu/harcı alarak) geçiş yapılabilir. Bunların dışındaki kimliklerle giriş yapmak mümkün değildir. Bu nedenle yanınızda mutlaka üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan hasarsız nüfus cüzdanınızı bulundurunuz. Pasaportunda Kıbrıs damgası bulunanlar Yunanistan’a giriş yapamazlar.

*** ÖRNEK PROGRAM OLUP; REHBER PROGRAM AKIŞINDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR ***

  *** NOT : TURA ÇIKACAK MİSAFİRLERİMİZİN KİMLİKLERİNİN YENİ OLMASI ZORUNLUDUR. ESKİ KİMLİKLER KABUL EDİLMEMEKTEDİR.***

GEZİ BEDELİ

İki Kişilik Odada Kişi Başı

TL  Kredi Kartına 3 Taksit

TL Nakit Ödeme

Tek Kişilik Oda Farkı

TL Kredi Kartına 3 Taksit

TL Nakit Ödeme

0-2 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında Geçerlidir

 TL

3-6 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında Geçerlidir

 TL

7-12 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında Geçerlidir

 TL

Geziye Dahil Olan Servisler

 • PEGASUS Hava Yolları İle ADANA – LEFKOŞA / LEFKOŞA – ADANA Ekonomik Sınıfı Uçuş

 • 3 Gece GİRNE 5* Otel Konaklama

 • 3 Sabah Kahvaltısı

 • 3 Akşam Yemeği

 • LEFKOŞA, G. MAGOSA ve GİRNE Turları

 • Rehberlil Hizmetleri

 • Alan - Otel - Alan Transferleri

 • KONYA - ADANA Havaalanı - KONYA Transferleri

Geziye Dahil Olmayan Servisler

 • Müze ve Ören Yeri Girişleri

 • Tüm Öğle Yemekleri

 • Yemeklerde Alınan İçecekler

 • Ekstra Belirtilen Geziler

 • Kişisel Harcamalar

 • 15kg dan Fazla Çıkacak Olan Bagaj Ücreti

 • Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye veya Yağmurluk, Hırka

 • Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan, Rutin kullanılan ilaçlar, Lens  Solüsyonları

 • Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri

 • Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü

 • Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

Evden Çıkarken

 • Elektrik-Gaz ve Su kontrollerini, evcil hayvanlarınızın ve çiçeklerinizin bakımını, kapı ve pencerelerinizi kapatmayı, değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

Turumuza Çıkarken

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.

Yazdır
 
7.24.png