Kıymetli Gezgin Dostlarımız ;
      Ülke olarak çok özel ve zor şartlardan geçiyoruz. Zaman zaman siz gezgin dostlarımıza hizmet sunmak  ve cevap verebilmek konusunda zorluklar yaşıyoruz. Bu bağlamda sizler ile son dönemi değerlendirelim, dertleşelim istedik. Tur maliyetlerini yakından ilgilendiren konular ile ilgili son bir yılda:
1. Otobüs yakıt bedelleri %273  
2. Enerji maliyetleri %174
3. Gıda fiyatları %180
4. Personel giderleri %84 artış aldı.

     Tüm bunların tur maliyet fiyatlarımıza direkt etki ettiği düşünülecek olursa ne kadar büyük bir açmazda olduğumuz daha net anlaşılacaktır.

      FARMA TUR SEYAHAT ACENTASI olarak kültür turlarımızda hiçbir zaman, misafir sayısını dikkate alarak araç büyüklüğü tespit etmedik. 14 kişi, 24 kişi veya 30 kişi bizim için fark etmedi. Daima turlarımızı konforlu 46 ve üzeri koltuklu otobüslerimiz ile gerçekleştirdik.
       Ancak geldiğimiz bu aşamada; yakıt maliyetlerinin nerede ise tur maliyetinin yarısına tekabül etmesi sebebi ile tur ürün gamımız konusunda büyük zorluklar yaşıyoruz.

     ‘’Haritada varsa, FARMATUR’da var’’ mottomuzu ayakta tutabilmek için çok ciddi mücadele veriyoruz. Siz misafirlerimizi mağdur etmemek ve planlarınızı aksatmamak için her zaman olduğundan daha hassas davranmaya dikkat ediyoruz. Olası fiyat artışlarından etkilenmemeniz için rezervasyonlarınızı en hızlı şekilde yapmanızı ve turunuzu garanti altına almanızı tavsiye ediyoruz.
Olası fiyat artışlarımızı anlayışla karşıladığınızı ve karşılayacağınızı biliyoruz.
Sizlere mahcup olmamak, hep güvenilir olmak ve sağlıklı günlerde turlarımızı gerçekleştirmek en büyük dileğimiz.
       Sizler bizim için değerlisiniz, güzel  günlerde nice turlarda görüşmek dileğiyle..

                                                                                                                           

                                                                          Farmatur Seyahat Acentası
 

7.24.png