KAŞ - OLİMPOS - ADRASAN
Kekova Island.jpg

KAŞ - OLİMPOS - ADRASAN TURU

Kaş - Kekova - Adrasan - Olimpos

Çıralı - Kekova ve Suluada Tekne Turu

26 - 29 Ağustos 2022

3 Gece – 3 Gün

HAREKET: 

Siz Saygıdeğer konuklarımızı 23.59 da Konya Devlet Tiyatrosu önünden alarak konforlu otobüsümüzle Seydişehir, Akseki ve Antalya güzergâhını takip ederek Farma Tur ikramlarıyla ve yolculuğumuz esnasında rehberimizin anlatımı, deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ile rahat , keyifli bir yolculuk yaparak Kaş’a hareket ediyoruz.

 

1.GÜN: 

Keyifli geçen yolculuk sonrasında Kaş’a ulaşıyoruz. Alınan sabah kahvaltısı sonrasında Marina da serbest zaman ve fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında Üçağız Köyü’nden Kekova Tekne Turu’na çıkıyoruz. Batık Şehir, Kekova, Simena (Kaleköy), Eski Cadde, Hamidiye Koyu, Tersane koyu, Kumlu İskele Koyunda yüzme molası sonrasında Demre’ye ulaşıyoruz. Aziz (St.) Nikolaos Anıt Müzesi gezisini yapıyor kısa serbest zaman sonrasında Adrasan’a ulaşıyoruz. Otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

2.GÜN:

Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrası öğle saatlerine kadar Plaj keyfi ve serbest zaman. Rehberin belirteceği saatte buluşuyor gezimize başlıyoruz. Sırası ile  Olimpos’u görüyor; Likya yürüyüş yolunu takip ederek üç kilometre kumsalın oluşturduğu sahil şeridinde koruma altındaki deniz kaplumbağalarının üreme alanı olan Çıralı’ya ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerle kaynağının metan gazı olduğu bilinen, yüzeyin hemen altında bulunan ve doğada nadir olarak karşılaşılan rutenyum elementinin sebep olduğu gazın kayaların arasından sızarak sönmeyen bin yılı aşkın süredir aralıksız yanan Yanartaşı görüyoruz. Serbest zaman sonrasında otele dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3.GÜN:
Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrasında turkuaz renkli deniz ve altın kumların eşsiz manzarasının keyfini çıkarmak için Türkiye'nin bir Akdeniz adası olan Güzel doğa manzarası eşliğinde Suluada Tekne turuna çıkıyoruz. Tüm gün tekne turumuzda çevresinde bulunan mağara ve ada koylarını gezeceğiz. Adanın etrafında 3 noktadan Kleopatra plajı, Miami Beach ve Suluada'nın da ismini aldığı tatlı suyun aktığı kısım bulunmaktadır. İlk yüzme molası noktamızda sizler sevdiklerinizle beraber denizde yüzmenin keyfini çıkarırken diğer taraftan öğle yemeği hazırlıkları başlıyor. Buradaki 1 buçuk saatlik molanın ardından 2. durak için harekete geçiyoruz. Yine güzel koylardan birinde durup burada da yaklaşık 1 saat geçiriyoruz. Ardından çaylarımızı içiyor sonrasında Mavi Mağara'da eşsiz manzara fotoğrafları ve videoları çekebileceğiniz konumda duruyoruz. Burada güzel bir mağara gezintisi yaptıktan sonra 4. koy olan Fener koyuna gidiyoruz. Fener koyunda Gezimizi tamamlamış olup Adrasan Sahiline dönüyoruz. Suluada tekne turu ile keyifli, eğlenceli ve doğa manzarası eşliğinde huzurlu vakit geçirmenin mutluluğunu yaşayarak rehberin belirleyeceği saatte toparlanıyor ve Konya’ya hareket ediyoruz. Bir başka Farma Tur organizasyonunda buluşmak dileğiyle siz saygı değer misafirlerimizi aldığımız noktaya bırakıyoruz.

adrs1.jpg
adrs2.jpg
adrs3.jpg
ADRASAN BEACH CLUB HOTEL

GEZİ BEDELİ

İki Kişilik Odada Kişi Başı

3250 TL  Kredi Kartına 6 Taksit

3000 TL Nakit Ödeme

Tek Kişilik Oda Farkı

 1140 TL Kredi Kartına 6 Taksit

1050 TL Nakit Ödeme

0-2 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

Ücretsiz

3-6 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

1050 TL 

7-12 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

2100 TL

Geziye Dahil Olan Servisler

 • 2 Gece Otel Konaklaması

 • 3 Sabah Kahvaltısı

 • 2 Akşam Yemeği

 • Teknede Alınacak Olan 2 Öğle Yemeği

 • Profesyonel Rehberlik

 • Konforlu Ulaşım

 • 1618 Sayılı Yasa Gereği Zorunlu Seyahat Sigortası

 • Araç İçi Zengin İkramlar

 • FARMATUR Kalite ve Güvencesi

Geziye Dahil Olmayan Servisler

 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 • 2. Gün Öğle Yemeği

 • Yemeklerde alınan içecekler

 • Kişisel Harcamalar

Turumuza Çıkarken

 • Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye veya Yağmurluk, Hırka

 • Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan, Rutin kullanılan ilaçlar, Lens  Solüsyonları

 • Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri

 • Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü

 • Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

Evden Çıkarken

 • Elektrik-Gaz ve Su kontrollerini, evcil hayvanlarınızın ve çiçeklerinizin bakımını, kapı ve encerelerinizi kapatmayı, değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.

 
7.24.png