GÜZEL EGE
İZMİR
 

GÜZEL EGE TURU

Ayvalık - Cunda Adası

 Çeşme - Alaçatı - Kuşadası - İzmir

18 - 21 Ağustos 2022

 3 Gece – 3 Gün

Hareket:

Siz saygıdeğer konuklarımız ile saat 22.00’da Konya Devlet Tiyatrosu önünden Şirince’ye hareket ediyoruz. Denizli güzergâhını takiben rehberimizin anlatımı, deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ile rahat ve keyifli bir yolculuk yapıyoruz.

1.GÜN:

Sabah saatlerinde özel bir tesiste alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında son dönemlerde adından çokça söz ettiren, şirin bir Ege köyü olan Şirince’ye ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman sonrası Kuşadası’na geçerek ince kumu ve temiz suyu ile harika bir yer olan Kadınlar denizi plajında yüzme molası veriyoruz. Keyifli günümüz sonrasında İzmir’e hareket ediyor ve İzmir’deki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

***NOT*** İlk gün otele giriş yapmadan Yüzme Molaları olacağı için misafirlerimizin kendilerini buna göre hazırlamaları ve kendilerine küçük bir deniz çantası yapmaları gerekmektedir.

​2.GÜN:

Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrasında İlk durağımız Konak Meydanına Geçiyoruz. Kordon Gezisi, Tarihi Saat Kulesi, Yalı Camisini gezip Kemeraltı Çarşına geçiyor Kızlar Ağası Han’ında kahve molası veriyoruz. Kısa mola sonrasında Atatürk Müzesini geziyor ve Sahilde Kısa mola veriyoruz. Serbest zamanda dileyen misafirler Fayton keyfi yapabilirler. Serbest zamanın ardından Çeşme’ye doğru hareket ediyoruz. Çeşme limanda yer alan kale ile gezimize başlıyoruz. Çeşme Kalesi gezisi sonrası marinada serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Yel değirmenlerinin gölgesinde eşsiz bir Rum köyü olan Alaçatı’da serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası yüzme molası verip İzmir’e dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3.GÜN:

Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrasında Ayvalık’a hareket ediyoruz. Burada yer alan ve son dönemlerde doğaya kaçış için tercih edilen Cunda Adası’na ulaşıyoruz. Yürüyerek kordonu görüyoruz ve Taksiyarhis Kilisesi’ne geçiyoruz. Yeni restore edilen bu eşsiz kiliseyi ziyaretimiz sonrasında eşsiz adamızda serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz sakız kahvesi içebilir, dileyenler sakız dondurmasının tadına bakıp alışveriş yapabilirler. Alışveriş molası sonrası adadan ayrılarak Ayvalık takım adalarını kuş bakışı izleyebileceğimiz ve muhteşem manzarasında Midilli adasını izleyebileceğimiz nokta olan Şeytan Sofrası’na çıkıyoruz. Serbest zaman sonrası buradan ayrılarak Sarımsaklı'nın eşsiz plajlarında yüzme molası veriyoruz. Keyifli günümüzün sonunda Konya’ya hareket ediyoruz. Siz değerli misafirlerimizle başka bir Farma Tur organizasyonunda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

GEZİ BEDELİ

İki Kişilik Odada Kişi Başı

2750 TL Kredi Kartına 6 Taksit

2500 TL Nakit Ödeme

Tek Kişilik Oda Farkı

960 TL Kredi Kartına 6 Taksit

875 TL Nakit Ödeme

0-2 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

Ücretsiz

3-6 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

875 TL 

7-12 Yaş Çocuk Bedeli

İki Yetişkin Yanında 

1750 TL

Geziye Dahil Olan Hizmetler

 • 2 Gece Otel Konaklaması

 • 3 Sabah Kahvaltısı

 • 2 Akşam Yemeği

 • Konforlu Ulaşım

 • Araç İçi Zengin İkramlar

 • 1618 Sayılı Yasa Gereği Zorunlu Seyahat Sigortası

 • Profesyonel Rehberlik 

 • 22 Yıllık FARMATUR Kalite ve Güvencesi

Geziye Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 • Öğle Yemekleri 

 • Yemeklerde Alınan Tüm İçecekler

 • Kişisel Harcamalar

Turumuza Çıkarken

 • Rahat Kıyafet, Rahat ayakkabı (önceden giyilmiş), Terlik, Şapka, Şemsiye veya Yağmurluk, Hırka

 • Diş Macunu ve Fırça, Kişisel Temizlik Malzemeleri, Kozmetik, Şampuan, Rutin kullanılan ilaçlar, Lens  Solüsyonları

 • Mini Dikiş Seti, Çakı, Not Defteri, Harita, Adres ve Telefon defteri

 • Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü

 • Nüfus Cüzdanı, ATM Banka Kartlarınızı Unutmayınız.

Evden Çıkarken

 • Elektrik-Gaz ve Su kontrollerini, evcil hayvanlarınızın ve çiçeklerinizin bakımını, kapı ve encerelerinizi kapatmayı, değerli eşyalarınızı emniyete almayı unutmayınız.

FARMATUR.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları farmatur.com.tr’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz.Sitemizde yer alan programlar, örnek programlardır. Yol, hava ya da mücbir sebepler dolayısıyla değişilik yapma hakkı acentamız ve rehberimiz sorumluluğundadır.Tüm otel bilgileri , fiyatlar ve programlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir.FARMATUR otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. FARMATUR bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları farmatur.com.tr Site Kullanım Kurallarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırlar.

Yazdır
7.24.png